Movies
Ratings
50
My Sassy GirlRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5- BlackRated ★ 5.0
Cast AwayRated ★ 3.5
TakenRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 4.5
Suspect XRated ★ 3.5
Paranormal ActivityRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
A Frozen FlowerRated ★ 3.0
The Fifth ElementRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 3.5
HauntersRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 4.5
The Social NetworkRated ★ 4.5
Perfect GameRated ★ 3.0