Titles you rated
Right Now, Wrong ThenRated ★ 4.0
The LobsterRated ★ 3.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
FrankRated ★ 3.0
HerRated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
MoonlightRated ★ 3.5
Attila MarcelRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.0
Margin CallRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 4.0
ChefRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 3.5
GladiatorRated ★ 3.0
Billy ElliotRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 3.0
Big FishRated ★ 3.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 3.0