Movies
Ratings
212
Sing StreetRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 3.0
FlippedRated ★ 3.5
The Secret Life of PetsRated ★ 3.0
SplitRated ★ 3.5
The ExperimentRated ★ 3.0
HindsightRated ★ 2.5
The Book of EliRated ★ 3.0
American SniperRated ★ 3.5
Fabricated CityRated ★ 3.0
Into the StormRated ★ 2.5
Suicide SquadRated ★ 2.0
Law Abiding CitizenRated ★ 3.0
The RevenantRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.5