Movies
Ratings
440
VenomRated ★ 4.5
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 4.0
Justice LeagueRated ★ 4.0
Kong: Skull IslandRated ★ 4.0
Pacific Rim: UprisingRated ★ 3.0
Nanny McPheeRated ★ 4.0
LifeRated ★ 4.5
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 3.0
ChappieRated ★ 3.5
Murder on the Orient ExpressRated ★ 3.5
Terminator SalvationRated ★ 3.5
The MaskRated ★ 4.5
Love, LiesRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 4.0
Red Cliff Part IIRated ★ 4.5
A Turtle’s Tale 2: Sammy’s Escape From ParadiseRated ★ 0.5
The Angry Birds MovieRated ★ 2.0
The Mummy ReturnsRated ★ 3.5
Warm BodiesRated ★ 3.5
ConstantineRated ★ 4.0