Movies
Ratings
88
Nobody Loves MeRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 2.5
The InternRated ★ 4.0
Corpse BrideRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 3.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.5
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.0
AmélieRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 3.5
The MistRated ★ 1.5
AvatarRated ★ 3.5
The HostRated ★ 3.0
TangledRated ★ 3.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.5
V for VendettaRated ★ 1.5
The King's SpeechRated ★ 2.0