Movies
Ratings
78
The UnjustRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 5.0
The PatriotRated ★ 3.5
Rise of the GuardiansRated ★ 5.0
300Rated ★ 3.5
Ex MachinaRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.5
Pearl HarborRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 4.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.5
I, RobotRated ★ 3.5
LeonRated ★ 1.5
GladiatorRated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.5
The IslandRated ★ 4.5
The IntouchablesRated ★ 5.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.5
I Am SamRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.5