Titles you rated
Kingdom of HeavenRated ★ 3.0
Love LetterRated ★ 5.0
GravityRated ★ 4.0
The Wizard of OzRated ★ 4.0
The Show Must Go OnRated ★ 3.0
Christmas in AugustRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 4.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.5
My Dear EnemyRated ★ 4.5
Peppermint CandyRated ★ 4.5
IncendiesRated ★ 4.5
The Day He ArrivesRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
The Front LineRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
ValkyrieRated ★ 3.5