Titles you rated
HappyendRated ★ 4.0
The MasterRated ★ 4.5
Holy MotorsRated ★ 5.0
IncendiesRated ★ 5.0
Drive My CarRated ★ 5.0
MonsterRated ★ 5.0
Red RoomsRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
August RushRated ★ 4.0
MementoRated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Sister ActRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 1.0
The ClientRated ★ 4.0
AmélieRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0