Movies
Ratings
53
The ChaserRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 4.0
Pulp FictionRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Fast & Furious 6Rated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 3.5
PapillonRated ★ 3.5
The Godfather: Part IIIRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
SecretRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 5.0