Movies
Ratings
35
HelplessRated ★ 2.5
Green BookRated ★ 3.5
ContractedRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0- Peach GirlRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.5
No Longer HeroineRated ★ 4.0- Love and LeashesRated ★ 4.5
- You Make Me A DanceRated ★ 1.0
Look BackRated ★ 5.0
Riding a Wave with YouRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 2.5
Easy ARated ★ 4.0
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Dou kyu sei – ClassmatesRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0