Titles you rated
Before SunriseRated ★ 5.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 0.5
CloserRated ★ 4.0
Now Is GoodRated ★ 5.0
MissingRated ★ 4.0
HopeRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 5.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
The PhoneRated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 4.5
Hide and SeekRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0