Movies
Ratings
301
Evan AlmightyRated ★ 3.0
Crazy First LoveRated ★ 4.5
When Romance Meets DestinyRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 5.0
BeastlyRated ★ 4.0
The RestlessRated ★ 2.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 2.0
The Incredible HulkRated ★ 3.0- D-WarRated ★ 2.0
Black SwanRated ★ 4.0
A Good Day to Die HardRated ★ 3.5
War of the WorldsRated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
The Da Vinci CodeRated ★ 3.0
GodzillaRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 2.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 2.5
RED 2Rated ★ 3.5
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 2.5