Titles you rated
You Are My SunshineRated ★ 4.0
Someone SpecialRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.5
The TerminalRated ★ 2.5
All About My WifeRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 3.0
Ocean's ElevenRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.5
If OnlyRated ★ 4.5
August RushRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 4.5
TakenRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 3.5