Titles you rated
Happy Death DayRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 4.5
OkjaRated ★ 4.0
Vanilla SkyRated ★ 4.0
The King's Case NoteRated ★ 3.5
About a BoyRated ★ 4.0
Hear MeRated ★ 4.0
Blue JasmineRated ★ 3.5
Shrek 2Rated ★ 4.0
Patch AdamsRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.5
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 4.0
AtonementRated ★ 4.5
71: Into the FireRated ★ 4.0
Forever the MomentRated ★ 4.0
How to Steal a DogRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 0.5