Movies
Ratings
141
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
LeonRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 2.0
Scandal MakersRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 3.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 2.5
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 2.5
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 3.0
The HostRated ★ 4.0
Love Me If You DareRated ★ 2.0
LimitlessRated ★ 2.0
King KongRated ★ 1.5