Titles you rated
Crows Zero IIRated ★ 3.5
Friend : The Great LegacyRated ★ 4.0
The Fatal EncounterRated ★ 4.0
ValkyrieRated ★ 3.5
TedRated ★ 3.0
The Devil's GameRated ★ 3.5
The Social NetworkRated ★ 4.0
JumperRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
MossRated ★ 3.0
71: Into the FireRated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 4.5
The Garden of WordsRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
Crows ZeroRated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
The Simpsons MovieRated ★ 3.5