Titles you rated
Gone GirlRated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 5.0
TangledRated ★ 4.0
BuriedRated ★ 4.5
TriangleRated ★ 5.0
OrphanRated ★ 4.5
Welcome to DongmakgolRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
The Guard PostRated ★ 3.5
Jack the Giant SlayerRated ★ 3.0
SanctumRated ★ 4.0
Deep ImpactRated ★ 5.0
Independence DayRated ★ 4.5
ElysiumRated ★ 3.0
War of the WorldsRated ★ 4.0
PredestinationRated ★ 3.5
Pacific RimRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 3.0