Titles you rated
BabylonRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 2.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Night FliersRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
VivariumRated ★ 2.5
Speak No EvilRated ★ 3.0
The MenuRated ★ 3.5
Lesson of the EvilRated ★ 1.5
The HelpRated ★ 3.0
SleepRated ★ 3.5
BrickRated ★ 3.0
Contracted: Phase IIRated ★ 2.0
ContractedRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.0
Dark NunsRated ★ 1.5
HavocRated ★ 2.5