Movies
Ratings
209
SearchingRated ★ 4.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.5
Source CodeRated ★ 3.5
300Rated ★ 4.0
Ghost in the ShellRated ★ 4.0
Inside meRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 3.0
ZodiacRated ★ 4.5
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.5
TakenRated ★ 4.0
Painted FireRated ★ 3.5
A Chinese Ghost Story IIIRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 3.0
War of the WorldsRated ★ 2.5
Secretly, GreatlyRated ★ 2.5
Taken 2Rated ★ 2.5
The Man from NowhereRated ★ 4.0
HanbandoRated ★ 2.0