Titles you rated
World War ZRated ★ 3.0
FlippedRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 5.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.0
About TimeRated ★ 5.0
CubeRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 5.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
The ClientRated ★ 5.0
Superman ReturnsRated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0