Titles you rated
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 1.5
Hidden FaceRated ★ 4.0
My Name is Loh KiwanRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Attila MarcelRated ★ 1.5
New NormalRated ★ 2.0
ForgottenRated ★ 4.0
Under ParisRated ★ 3.5
Door LockRated ★ 3.0
PersuasionRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 4.0
The Power of the DogRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
Swing KidsRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.5
RampageRated ★ 3.5
The Danish GirlRated ★ 3.5