Titles you rated
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 4.0
Meet Joe BlackRated ★ 5.0
EternalsRated ★ 4.0
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 2.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 3.5
A Man Called OveRated ★ 2.5
Bird BoxRated ★ 2.0
The Sixth SenseRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 2.0
ControllerRated ★ 3.0
Sister ActRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 2.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 5.0
The HostRated ★ 3.0
ExitRated ★ 2.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5