Titles you rated
Diego MaradonaRated ★ 4.5
Django UnchainedRated ★ 4.5
Chungking ExpressRated ★ 5.0
The MummyRated ★ 3.5
Men in BlackRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 4.0
TrainspottingRated ★ 4.0
RedRated ★ 3.5
Porco RossoRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 4.0
A Better TomorrowRated ★ 5.0
Infernal Affairs IIRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 4.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
The Big SwindleRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Con AirRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
TaxiRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0