Titles you rated
ElioRated ★ 3.5
Big DealRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 4.5
Man in LoveRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan the Movie: Our Dinosaur DiaryRated ★ 3.0
FirefightersRated ★ 2.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.5
Once Upon a StudioRated ★ 3.0
Sister ActRated ★ 4.0
Us AgainRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 3.5
To All the Boys P S I Still Love YouRated ★ 3.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 2.5- Even if This Love Disappears From the World TonightRated ★ 3.0
FollowingRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0