Titles you rated
- On the RoadRated ★ 4.0
 In No Great Hurry: 13 Lessons in Life with Saul LeiterRated ★ 4.5 In No Great Hurry: 13 Lessons in Life with Saul LeiterRated ★ 4.5
 Lady MacbethRated ★ 4.0 Lady MacbethRated ★ 4.0
 LetoRated ★ 4.0 LetoRated ★ 4.0
 The Turin HorseRated ★ 4.0 The Turin HorseRated ★ 4.0
 Baby DriverRated ★ 2.5 Baby DriverRated ★ 2.5
 Terminator: Dark FateRated ★ 5.0 Terminator: Dark FateRated ★ 5.0
 Vivre Sa VieRated ★ 4.5 Vivre Sa VieRated ★ 4.5
 Hotel by the RiverRated ★ 3.0 Hotel by the RiverRated ★ 3.0
 WildRated ★ 4.0 WildRated ★ 4.0
 Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.5 Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.5
 House of HummingbirdRated ★ 4.5 House of HummingbirdRated ★ 4.5
 Becoming Who I WasRated ★ 5.0 Becoming Who I WasRated ★ 5.0
 I, Daniel BlakeRated ★ 5.0 I, Daniel BlakeRated ★ 5.0
 Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5 Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
 PopulaireRated ★ 3.0 PopulaireRated ★ 3.0
 MicrohabitatRated ★ 4.5 MicrohabitatRated ★ 4.5
 Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 4.0 Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 4.0
 Sister ActRated ★ 3.5 Sister ActRated ★ 3.5
 The IllusionistRated ★ 3.5 The IllusionistRated ★ 3.5