Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
The Breaking IceRated ★ 2.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
The Sea of Itami JunRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0
The PrisonRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
The Third MurderRated ★ 4.0
Three Colors: WhiteRated ★ 3.5
Gladiator IIRated ★ 3.5
Three Colors: RedRated ★ 4.0
Three Colors: BlueRated ★ 4.0- 100 years later, there is noneRated ★ 2.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.0