Titles you rated
Close Encounters of the Third KindRated ★ 4.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
The FriendsRated ★ 4.5
MovingRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
A Confucian ConfusionRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 4.5
A Gentle Breeze in the VillageRated ★ 3.5- HerRated ★ 3.0
- SamsaraRated ★ 2.5
- CityRated ★ 3.0
- Dummy: No Way OutRated ★ 3.5
Belladonna of SadnessRated ★ 3.0- DefragmentationRated ★ 4.0
- Memories in My FrameRated ★ 3.0
12 Angry MenRated ★ 4.5
Tony TakitaniRated ★ 4.0
After YangRated ★ 4.0
Made in Hong KongRated ★ 4.0
Mirrored MindRated ★ 3.0