Movies
Ratings
150
Inside Out 2Rated ★ 2.0
ElementalRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 3.0
The A-TeamRated ★ 4.0
[REC]Rated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 3.0
WantedRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 3.0
SawRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 4.5
I Saw the DevilRated ★ 4.5
Law Abiding CitizenRated ★ 3.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 2.5
Death NoteRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0