Movies
Ratings
155
No Other ChoiceRated ★ 3.5
When This Summer is OverRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Dark NunsRated ★ 3.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 5.0
Better DaysRated ★ 4.0
Nobody KnowsRated ★ 4.5
Women on the Verge of a Nervous BreakdownRated ★ 3.0
Reservoir DogsRated ★ 3.5
TransitRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 3.5
Dear Evan HansenRated ★ 3.5
The HostRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
EscapeRated ★ 2.5
After LifeRated ★ 4.5
Christmas in AugustRated ★ 4.5