Movies
Ratings
233
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Green BookRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 4.5
RunRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
Shutter IslandRated ★ 4.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
The King of KingsRated ★ 2.5- NoiseRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
Jurassic World: DominionRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
BabylonRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.0