Titles you rated
Begin AgainRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
The Golden CompassRated ★ 3.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 3.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 2.5
Superman ReturnsRated ★ 3.5
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 4.0
Red CliffRated ★ 3.5
PapermanRated ★ 4.0
ShooterRated ★ 3.5
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
26 YearsRated ★ 3.5
PrometheusRated ★ 3.5
The MistRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
TraffickersRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0