Titles you rated
Bad Boys IIRated ★ 5.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
ArgoRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0
PunchRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 4.0
The ServantRated ★ 3.0