Movies
Ratings
319
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 4.0
Look BackRated ★ 4.0
XRated ★ 3.5
PearlRated ★ 4.0
A Ghost StoryRated ★ 3.5
RiverRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 3.5
MalignantRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
War of the WorldsRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Cocaine BearRated ★ 2.5
Last MileRated ★ 3.5
Se7enRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 3.5
My Octopus TeacherRated ★ 3.5
The Tomorrow WarRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 3.5
Deep Blue SeaRated ★ 4.0