Titles you rated
WhiplashRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
Late BlossomRated ★ 4.0
The KingRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
8 MileRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
WonderRated ★ 5.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.5
CocoRated ★ 5.0
Will You Be ThereRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
OrphanRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 2.5
The InternRated ★ 5.0
Thor: RagnarokRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 5.0