Movies
Ratings
44
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 5.0
Summer WarsRated ★ 5.0
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
Toy Story 2Rated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
The MummyRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 5.0
Shaolin SoccerRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0