Titles you rated
Hi! Dharma!Rated ★ 3.5
The Incredible HulkRated ★ 3.5
Ghost HouseRated ★ 3.0
The FugitiveRated ★ 4.0
Rough CutRated ★ 4.0
QuickRated ★ 2.5
Resident EvilRated ★ 3.0
The Guard PostRated ★ 3.5
Pacific RimRated ★ 3.5
SurrogatesRated ★ 3.5- Fighter In The WindRated ★ 3.0
Independence DayRated ★ 3.5
Rush HourRated ★ 3.0
Runway CopRated ★ 2.5
BatmanRated ★ 3.5
Late BlossomRated ★ 3.5
Van HelsingRated ★ 3.5
Ocean's ThirteenRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 3.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0