Titles you rated
The Terror LiveRated ★ 3.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
The DictatorRated ★ 3.0
Ocean's ThirteenRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 3.0
A Bittersweet LifeRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
The ServantRated ★ 3.0- WishRated ★ 3.0
PunchRated ★ 4.0
FriendRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 3.0