Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 2.5- The Perfect FishplateRated ★ 4.5
BargainRated ★ 4.5
ThirstRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Swallowtail ButterflyRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 3.5
Walk UpRated ★ 4.5
Nobody's Daughter HaewonRated ★ 4.0
ChallengersRated ★ 4.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.5
SuspiriaRated ★ 4.5
The Sixth SenseRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 2.5
BarbieRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 4.0
CureRated ★ 4.5
Perfect DaysRated ★ 4.5
PaprikaRated ★ 4.5