Movies
Ratings
56
HairRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
JumanjiRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
The Big SwindleRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0