Titles you rated
A Cinderella StoryRated ★ 4.0
CinderellaRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
Step UpRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Princes and PrincessesRated ★ 4.0
Runaway BrideRated ★ 5.0
Hear MeRated ★ 5.0
Cinderella III: A Twist in TimeRated ★ 5.0
Mr. NobodyRated ★ 5.0
Home Alone 3Rated ★ 4.0
Aladdin and the King of ThievesRated ★ 5.0
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 5.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0
Ice AgeRated ★ 5.0
BatmanRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 4.0
JawsRated ★ 3.0