Titles you rated
Fists of LegendRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 5.0
Seven DaysRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 5.0