Titles you rated
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.5
Infernal AffairsRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
LoganRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.5
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 3.5
Rough CutRated ★ 3.5
Step Up 3DRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
A MillionRated ★ 3.5