Movies
Ratings
280
SennaRated ★ 5.0
District B13Rated ★ 3.0
Fallen AngelsRated ★ 4.0
Full Metal JacketRated ★ 4.0
We Were SoldiersRated ★ 4.0
Licence to KillRated ★ 3.0
Ju-on: The GrudgeRated ★ 2.0
The Thin Red LineRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 2.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
StargateRated ★ 3.0
The ExpendablesRated ★ 3.0
Brotherhood of the WolfRated ★ 4.0
ToysRated ★ 3.0
Empire of the SunRated ★ 4.0
A Knight's TaleRated ★ 3.0
Under SiegeRated ★ 4.0
Austin Powers in GoldmemberRated ★ 3.0
Mr. Bean's HolidayRated ★ 3.0
Three Kingdoms: Resurrection of the DragonRated ★ 1.0