Movies
Ratings
732
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 2.5
Forrest GumpRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.0
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 2.5
All About Lily Chou-ChouRated ★ 2.5
The MatchRated ★ 2.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
A Ghost StoryRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 5.0
The Power of Kangwon ProvinceRated ★ 4.0
MimangRated ★ 1.5
All Quiet on the Western FrontRated ★ 3.0
Funny GamesRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 2.0
DogtoothRated ★ 3.0