Titles you rated
I Am LegendRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
2012Rated ★ 3.0
The Way HomeRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 3.0
UpRated ★ 3.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 4.0
Over the HedgeRated ★ 3.0
TurboRated ★ 3.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 3.0
Monsters vs. AliensRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
RioRated ★ 4.0
Speckles: The TarbosaurusRated ★ 3.0
Monster HouseRated ★ 3.0