Movies
Ratings
731
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Tabloid TruthRated ★ 2.0
The SuspectRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 3.0
Ocean WavesRated ★ 3.0
My Wedding CampaignRated ★ 3.0
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 3.0
The City of Lost ChildrenRated ★ 5.0
Over the TopRated ★ 4.0
Crazy First LoveRated ★ 3.0
April SnowRated ★ 4.0
Blood and TiesRated ★ 3.0
MurdererRated ★ 2.0
Hello MurdererRated ★ 3.0
11 A.M.Rated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
Lovers of 6 YearsRated ★ 3.0
The FakeRated ★ 3.0
The WolverineRated ★ 1.0
The AttorneyRated ★ 5.0