Titles you rated
A Taxi DriverRated ★ 2.5
The OutlawsRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0
Will You Be ThereRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Our PresidentRated ★ 3.0
Despicable Me 3Rated ★ 0.5
OldboyRated ★ 5.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 1.5
The DivideRated ★ 2.0
The Social NetworkRated ★ 5.0
BlindnessRated ★ 4.5
Upside DownRated ★ 3.5
The MistRated ★ 3.5
The InternRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 4.0