Titles you rated
Nameless GangsterRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 3.5
CallRated ★ 3.0
UnlockedRated ★ 3.0
The InternRated ★ 4.0
BrokerRated ★ 3.0
OkjaRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 5.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
Lost in StarlightRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 2.5
OldboyRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 2.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0