Titles you rated
Se7enRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
Reservoir DogsRated ★ 5.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 5.0
PsychoRated ★ 4.5
LeonRated ★ 5.0
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
Be With YouRated ★ 4.5
Saving Private RyanRated ★ 4.5
SurrogatesRated ★ 3.5
The TerminatorRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
The PrestigeRated ★ 5.0
Vanilla SkyRated ★ 4.5
MementoRated ★ 4.0
Pulp FictionRated ★ 5.0