Titles you rated
The MediumRated ★ 4.0
Escape RoomRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 5.0
CruellaRated ★ 4.5
BuriedRated ★ 4.5
SwallowRated ★ 2.5
Midnight in ParisRated ★ 3.0
The Two PopesRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 3.0
The RoomRated ★ 4.0
The StrangersRated ★ 2.5
SplitRated ★ 4.5
TallulahRated ★ 3.0
UnforgivenRated ★ 5.0
Hunter KillerRated ★ 4.5
Four BrothersRated ★ 4.0
American GangsterRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 5.0
Hotel MumbaiRated ★ 4.5
The Life of David GaleRated ★ 5.0